Direct la tigaie

E bine sa inchizi geamul cand pleci de acasa.


Un comentariu la „Direct la tigaie”

  1. ai fost ceva timp plecat de acasa,daca a avut timp sa-si faca si cuib.


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *