Porumbei.ro
Enciclopedia porumbelului
E bine sa inchizi geamul cand pleci de acasa.
ai fost ceva timp plecat de acasa,daca a avut timp sa-si faca si cuib.
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Comentariu *
Nume *
Email *
Site web
Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.
Δ
ai fost ceva timp plecat de acasa,daca a avut timp sa-si faca si cuib.